Moje wypieki – aplikacja dla smakoszy

Moje wypieki to wbrew pozorom, nie tylko przepisy na smaczne ciasta, lecz na szeroko rozumianą kuchnię tworzoną przy użyciu dłoni. Jeżeli jesteście smakoszami dobrej kuchni, a dodatkowo lubicie aplikacje w ojczystym języku, z pewnością apka z tego wpisu przypadnie Wam do gustu! :)

aa

Interfejs aplikacji nie jest jakoś szczególnie piękny, ale dzięki swojej prostocie jest bardzo przejrzysty. Już po pierwszym uruchomieniu naszym oczom ukazuje się lista smakołyków, jaką widzicie na screenie u góry. Wśród nich znajdą się zarówno ciasta, bułki, chleby, jak również przetwory, pierogi, itp.

Dość fajną opcją jest podzielenie potraw na dane kategorie imprez. Przykładowo mamy do czynienia z opcjami ,,dla dzieci”, ,,Tłusty Czwartek”, ,,Halloween” itp. Ciekawa rzecz dla osób lubiących typowo imprezowe, kuchenne zajawki ;)

bb

Po wejściu w wybraną zakładkę, naszym oczom ukazuje się kolejna lista, na której klikamy już w docelowe danie. Ciepłe lody od razu sprawiły, że czasy dzieciństwa przeleciały mi przed oczami. Zgrabny opis i zachęcenie do wypróbowania przepisu plus smakowite zdjęcie. Pod wszystkim ilość składników i sposób wykonania – prosto i przyjemnie.

Każdym przepisem możemy podzielić się ze znajomymi przy pomocy maila, bądź portali społecznościowych. Mamy również okazję na dodanie pyszności do ulubionych, bądź zrobienie listy zakupów na najbliższy wypad do supermarketu.

cc

Jeżeli nie przepadacie za tworzeniem wirtualnych list zakupów, wystarczy że naciśniecie jeden guzik, a aplikacja sama zapisze wszystkie składniki z wybranego przez Was przepisu – w ten sposób nie zapomnicie o żadnym mniej, bądź bardziej istotnym składniku.

Apkę przetestowałam w teorii i praktyce. Mogę szczerze polecić smakoszom szybciej i smacznej, mniej i bardziej zaawansowanej kuchni ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button