Heads Up! – ręce do góry – Ty zgadujesz!

Heads Up! to gra dla ludzi, którzy lubią rozrywkę w grupie. Jeżeli często spotykacie się ze znajomymi, wymyślacie różne zabawy typu kalambury, z pewnością będziecie zachwyceni opisywaną aplikacją. Tak naprawdę nie trzeba wiele, by dobrze się bawić – wystarczy sprawna ręka i trochę wyobraźni :)

c b a

Myślę, że dość istotną informacją jest fakt, że program bierze udział w projekcie RED, czyli akcji związanej z walką z HIV. Każda kwota wydana na zakupy w aplikacji w dniach obowiązywania projektu, zostanie przekazana w 100% na cele związane ze wspomnianą akcja.

Na czym polega zabawa? Wybieramy sobie tematyczną zabawę, po czym podnosimy smartfona do góry, trzymając go w odpowiedni sposób (wyświetlaną nazwa w stronę przyjaciół). Na wyświetlaczu pojawia się hasło, bądź zdanie, które musimy odgadnąć. W jaki sposób to zrobić, nie mając ręce nad głową? Patrzeć na reakcję znajomych i słuchać ich wskazówek! Jeżeli prawidłowo odgadniemy hasło, możemy wykonać gest ,,w dół”, który oznacza dobrą odpowiedź.

b

Jeżeli nie pójdzie nam dobrze, zmuszeni zostaniemy do przechylenia urządzenia w odwrotną stronę. Na ekranie pojawi się kolejne hasło, a my otrzymamy szansę na rewanż. Zabawa trwa określoną ilość minut. Po wyczerpaniu czasu, następuje zmiana gracza – ofiary :)

Powiem Wam szczerze, że bardzo spodobał mi się pomysł Warner Bros. Połączenie nowoczesnych technologii z fantastyczną grą łączącą ludzi na żywo – rewelacja. Jeżeli nie posiadacie jeszcze apki na swoich urządzeniach, zdecydowanie musicie nadrobić zaległości. Uwierzcie mi – warto.

c

Aha – dość ważną kwestią jest język. W produkcji znajdziemy angielską wersję. Fajnie by było, by chociaż część znajomków znała podstawy angielskiego, by chociaż przekazać dyskretnie znaczenie całej reszcie :) Enjoy!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Heads Up!Warner Bros. EntertainmentGames9,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button