Mixt Apprentice – mieszaj, rozbijaj

Kolory odgrywają niesamowicie ważną rolę w naszym życiu. Nikt temu nie zaprzeczy. Ile to razy mieliśmy dylemat czy kupić taką koszulkę, czy taką albo jakiego koloru wziąć sobie kubek? Może u mężczyzn nie jest to tak widoczne, lecz u kobiet – wiadomo jak jest. Ale one znowu postrzegają barwy kompletnie inaczej. Przed nami gra, której głównym tematem są kolory, a konkretniej ich łączenie oraz rozdzielanie na ich składowe.

Przedstawię więc teraz dość krótko zasady gry. Z górnej części ekranu wyskakują nam kolorowe kółeczka. Na dole mamy dziury, w które musimy je wrzucić poprzez przeciągnięcie. Przeciągnięcie tych, które lecą z góry niestety sprawia, że otrzymujemy bardzo mało punktów. Należy więc łączyć małe kulki w większe tego samego koloru oraz łączyć je, żeby otrzymać np. turkusowy oraz pomarańczowy. Należy więc mieć podstawową wiedzę z podstawówki, która pozwoli na komfortową rozgrywkę. Jeśli jednak takowej nie posiadacie, to bez obaw – gra na początku ma tutorial, który wszystko dokładnie wytłumaczy.

W grze jest mnóstwo leveli, które możemy pokonać i różne ich wariacje. Do tego dochodzą także nagrody, czyli swego rodzaju achievementy, które zdobywamy. Teraz chyba już każda gra ma tego typu rozwiązanie.

W tle przygrywa dość przyjemna muzyczka, która doskonale pasuje klimatem do tego, co jest prezentowane na ekranie. Elektroniczne brzmienia. Jeśli chodzi o grafikę, to tutaj również jest dość przyzwoicie. Jest tak, bo w zasadzie… nie ma tutaj czego zrobić źle. Proste animacje, efekty i nic więcej.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button