Tap Tap Revenge 4 – świetna produkcja muzyczna!

Gier muzycznych na rynku mobilnym jest dość niewiele. Popularność zyskały one dopiero po premierze Guitar Hero, które kojarzy właściwie każdy, kto choć trochę obraca się w świecie graczy, nawet tych mniej zawansowanych. Pomysł ten okazał się niesamowicie dobry i był kopiowany przez wiele studiów. Tym razem przyjrzymy się produkcji Tapulous, które na koncie ma już poprzednie wersje Tap Tap Revenge. Oto czwarta odsłona serii.

Gra dostępna jest na platformy iOS oraz Android. To jedna z implementacji gry Guitar Hero. Niestety do grania wymagane jest połączenie z Internetem, które to umożliwia nam zdobywanie punktów doświadczenia oraz pobieranie nowych piosenek. Bez dostępu do sieci możemy grać przy pomocy wcześniej ściągniętych utworów, lecz nie będziemy zdobywać punktów. Te możemy z biegiem czasu wymieniać na piosenki. Oczywiście na wyższych poziomach zdobywamy ich zdecydowanie więcej.

Jeśli chodzi o repertuar, to zazwyczaj są to całkiem znani wykonawcy, których każdy kojarzy choć trochę albo chociaż słyszał w radiu, bo mamy tutaj nawet dość nowe utwory, tegoroczne. Dużo utworów jednak jest płatnych i nie są one dostępne nawet za wiele punktów. Ewentualnie wymieniać możemy je za monety, które zdobywamy w pojedynkach z innymi graczami w trybie multiplayer.

Oprawa audiowizualna jest jedną z najlepszych, jaką miałem przyjemność ujrzeć na platformie mobilnej. Interfejs zmienia się w zależności od utworu, z jakim się aktualnie mierzymy. To doskonałe rozwiązanie, które pozwoli nam jeszcze bardziej wczuć się w rozgrywkę. Poza ekranem dotykowym wykorzystywany jest także akcelerometr.

Podsumowując, gra jest niesamowicie ciekawa, wciąga i do tego jest darmowa! Nie pozostaje nam więc nic innego jak tylko szczerze ją polecić i zaprosić do zabawy! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button