Minecart Chase – uciekaj przed armią ciemności

Znany archeolog znalazł magiczny diament. Niestety, okazało się, że armia ciemności wcale tak łatwo nie odpuści cennego znaleziska. Główny bohater gry Minecart Chase musi za wszelką cenę wywieźć diament daleko od wrogów. W tym celu wsiada do wagonu  i pędzi przed siebie po pagórkach.

Wcielcie się w postać archeologa i nie dajcie się złapać podłemu żołnierzowi, który goni Was na wagonie z tyłu. Weźcie pod uwagę, że jest uzbrojony – jeżeli zbliży się do Was na tyle, by jego celownik znalazł się na Waszej głowie, wystrzeli pocisk, który będzie śmiertelny…

górka

Zaczynając misję, nie macie żadnego uzbrojenia. Waszym zadaniem jest kierowanie wagonem w taki sposób, aby odbijał się od poszczególnych górek i pędził w powietrzu jak najdalej. Po drodze warto wzbogacać się o ognie i wodę, które umożliwiają zwiększenie odległości między nami, a naszym wrogiem, dzięki załadowaniu turbo-doładowania.

Bonusowe doładowanie znajdziecie w prawym górnym rogu ekranu. Używajcie go w sytuacji, gdy Wasze życie jest zagrożone, lub gdy chcecie oddalić się od pędzącego żołnierza.

górka2

W grze macie możliwość ulepszania zarówno wózka, jak i postaci. Za zebrane punkty możecie kupować power-ups’y, które sprawią, ze będziecie jeździć z większą prędkością, szybciej nabędziecie możliwość uruchomienia turbo-doładowania i sprawniej będziecie się poruszać po trudnych drogach.

Minecart Chase to bardzo sympatyczna gierka. Można w nią grać dniami i nocami. Jeżeli jesteście cierpliwi, już po kilkunastu minutach otrzymacie możliwość ulepszenia swojego wehikułu.

icon
Minecart ChasePeta VisionGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button