Weź pigułkę!

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji zmierzyły się ze sobą programy na Androida przypominające o przyjmowaniu leków. Poza tym mamy szansę poznać Storehouse – oryginalne narzędzie do opowiadania innym swoich historii oraz Miners’ Route – aplikację o Kopalni Soli „Wieliczka”.

Ludzie lubią dzielić się ze sobą swoimi przeżyciami, pomysłami, czy ciekawymi spostrzeżeniami. Dlatego udostępniają swoje zdjęcia, filmy czy opowieści. Program Storehouse to kolejny sposób na publikowanie i poznawanie interesujących historii.

Miners’ Route to z kolei oryginalna aplikacja edukacyjna, która pozwala nam zdobyć pierwsze szlify w zawodzie górnika, pracującego w Kopalni Soli „Wieliczka”.

Niestety zimowy sezon przeziębieniowy już od jakiegoś czasu można uznać za otwarty. W celu leczenia chorób lekarze przepisują nam odpowiednie medykamenty, jednak by były one skuteczne trzeba pamiętać o ich regularnym przyjmowaniu. W programowym pojedynku spotkały się więc aplikacje przypominające o zażywaniu leków: MediSafe i My PillBox.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close