Milionerzy – kolejna warta uwagi aplikacja.

Na pewno każdy z was kojarzy jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych prowadzonych przez Huberta Urbańskiego. Są to Milionerzy emitowani niegdyś na jednej z najpopularniejszej stacji telewizyjnej. Bardzo często rodziny siadały wspólnie przed telewizorem, by próbować swoich sił w pytaniach stawianych przez prowadzącego. To sprawiało, że program ten oglądały ogromne ilości ludzi. Widzów zatem nie brakowało. Dziś przedstawiamy wam kolejną aplikację, która traktuje o tej właśnie grze. Co ciekawe – nazywa się ona tak samo jak kultowy już program telewizyjny.

Mimo tego na pewno trafią się jakieś osoby, które niestety z różnych powodów nie znają zasad programu. Przedstawmy je więc zatem. Naszym zadaniem jest odpowiadanie na pytania, które postawił przed nami prowadzący. Mamy przygotowane cztery warianty i musimy wybrać jeden z nich, oczywiście ten poprawny.
W sytuacji, w której nie znamy odpowiedzi możemy wspomóc się kołami ratunkowymi. Są to telefon do przyjaciela, pomoc publiczności oraz odrzucenie dwóch niepoprawnych wariantów.

Gra wykonana jest poprawnie, nie było żadnych problemów z jej uruchomieniem nawet na słabszym sprzęcie. Radzi ona sobie nawet z niskimi rozdzielczościami, co jest plusem w dobie tanich tabletów. Oprawa graficzna nie jest skomplikowana, bo ogranicza się do prostego menu.

Jeśli chodzi o ilość pytań, to oczywiście wiadomo, że po jakimś czasie zaczynają się powtarzać i znamy już poprawne odpowiedzi, lecz nie obawiajmy się tego, po mi zdarzyło się to po naprawdę długim czasie. Powodzenia! Dobrze zostać milionerem – choć wirtualnie.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button