Mega Jump 2 – druga część znanej gry zawitała na salonach

Gra o nazwie Mega Jump 2 to kolejna nowość, jaka wyszła w dniu dzisiejszym w AppStore. Osoby, które poznały pierwszą część przygód czerwonego stworka, z pewnością będą zachwycone tym, co twórcy produkcji dla nich przygotowali. Jesteście ciekawi jak oceniliśmy wytwór studia Get Set Games?

Rzeczą oczywistą i niepodważalną jest to, że głównym bohaterem aplikacji jest czerwony stworek, przypominający trochę dinozaura. Wielkim plusem jest to, że możemy zmieniać dowolnie postaci, jakimi się poruszamy (oczywiście za odpowiednią dopłatą).

Sterowanie w grze zaczyna się i kończy na poruszaniu urządzeniem. Czerwony pędzi w górę i zbiera kilka rodzajów fantów. Pierwszym z nich są kwadraciki, które dają mu siłę napędową, aby piąć się do góry. Drugim – pieniądze, jakie później można wydawać w sklepie dla gracza. Trzecim natomiast są specjalne ulepszenia – na przykład magnes, który przyciąga wszystkie elementy z planszy przez 20 sekund.

Jeżeli wspomniałam już o sklepie dla gracza, będę kontynuować ten temat przez kilka chwil. Przede wszystkim waluta. W sklepie płacimy w pieniądzach, bądź kwadracikach. Jeżeli skusicie się na dane ulepszenie – na  przykład pierwsze 250 metrów pokonywane z mega prędkością – wydacie na nie kilkaset złotych monet. Jeżeli będziecie chcieli zmienić postać, jaką się poruszacie, będzie Was to kosztowało kilka tysięcy wspomnianych monet.

Jeżeli myślicie, że będziecie piąć się w górę bez żadnych przeszkód – jesteście w dużym błędzie. Widzicie te stworki na obrazku wyżej? Oto i Wasze przeszkadzajki – kontakt z nimi nie jest przyjemny i może spowodować utratę życia. Pamiętacie jak wspomniałam o kwadracikach, jako walucie w grze? Macie ich na wstępie określoną ilość.

Podczas gry możecie zbierać je na planszy – będą się świecić i obracać. Do czego (poza zakupami) mogą się przydać? Przede wszystkim do uratowania życia. Wyobraźcie sobie, że pędzicie w górę już kilka minut (co jak sami zobaczycie jest niezwykle trudne), traf chce, że się zagapiacie i spadacie. Na ekranie wyświetla się komunikat, czy chcecie uratować stworka za 1 kwadracik. Jeżeli się zgodzicie, z Waszego konta ucieka bonus, a Wy macie szansę na kontynuowanie gry.

Jeżeli się okaże, że spadniecie po raz drugi, Wasz ratunek będzie kosztował już dużo więcej, niż 1 kwadracik. Oszczędzajcie te cenne przedmioty i starajcie się zbierać ich jak najwięcej.

Co ja będę wiele pisać – sami musicie poznać fenomen produkcji, która gości w tym wpisie. Jestem pewna, że zakochacie się na amen ;) Czerwonego stworka nie da się nie polubić. Twórcy aplikacji przygotowali dla swoich użytkowników wiele ciekawych zadań i ulepszeń. Korzystajcie z ich dobrodziejstw.

Pobierz Mega Jump 2 za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button