OREO: Twist, Lick, Dunk – zabaw się w ciasteczkowego ninja

O Oreo jest obecnie bardzo głośno we wszystkich reklamach. Twórcy tych ciasteczek stwierdzili, że nie wystarczy zachwycić podniebienia słodyczolubnych, lecz należy zapewnić im możliwość mobilnej przyjemności. OREO: Twist, Lick, Dunk to aplikacja, w której gracz musi wykazać się szybkością.

Jak widzicie, akcja gry toczy się w kuchni. Na stole stoi mleko – nieodłączny element ciasteczek (jeżeli postępujecie zgodnie z instrukcjami producentów). W nim należy zamoczyć ,,rozkręcone” ciasto i dopiero zjeść. W grze jest trochę inaczej…

Przede wszystkim gramy na czas. Nasze zadanie polega za przecinaniu ciastek w taki sposób, aby oddzielić czarną część od białej. Robimy ro za pomocą przeciągnięcia palcem po ekranie, podobnie jak we Fruit Ninja. Kiedy mamy już przekrojone ciacho, należy je wirtualnie polizać (jeszcze raz przeciągnąć palcem), a następnie gotowe już zamoczyć w mleku – przesunąć do kubeczka.

Jeżeli nie skierujecie ciacha do mleka, otrzymacie mniej punktów. Na koniec gry jest podsumowanie punktowe. Zależnie od tego, ile ciastek udało Wam się wyprodukować, dostajecie odpowiednią ilość bonusów.

Od strony graficznej i dźwiękowej, aplikacja prezentuje się całkiem dobrze. Jest to typowo reklamowa produkcja, która została stworzona tylko po to, by coś było. Jeżeli chodzi o grywalność – całkiem przyjemnie spędza się nad grą pierwsze 5 minut – później staje się nudna. Myślę, że dzieciaki będą miały z niej większą frajdę niż ja ;)

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button