Lost Jewels – zbieraj świecące kule

Lost Jewels to świetna propozycja dla osób, które lubią produkcje z kategorii ,,dopasuj trzy”. Na rynku jest już ich taka ilość, że ciężko  wybrać tą najlepszą. W związku z tym, że każdy ma inny gust, staramy się rzetelnie opisywać każdą aplikację tego typu, abyście mogli stwierdzić, która najlepiej do Was pasuje.

Jak to zwykle bywa w produkcjach typu ,,dopasuj trzy”, zadaniem gracza jest połączenie minimum trzech klocków w takich samych kolorach, aby zdobyć odpowiednią ilość punktów, lub zniszczyć kamieniste tło. W tym przypadku będziecie mieć szansę na poznanie czegoś nowego. Sposób zbijania klocków odbiega od standardowego łączenia w trójki w pionie, bądź poziomie.

W Lost Jawels będziecie mogli łączyć elementy w kształt literki ,,L”, dzięki czemu zadanie jest bardzo ułatwione. Oczywiście w grze nie zabrakło bonusów, jakie zdobywacie dzięki zbiciu dużej liczby obiektów. Posiadając taki ekstra klocek, macie możliwość wykorzystania go do zniszczenia czasem nawet połowy planszy.

Podczas awansu do kolejnego levelu, zbieracie magiczne kule – zależnie od ilości punktów, jakie uda Wam się zebrać, otrzymujecie od 1 do 3 takich błyskotek.

Jeżeli jest Was stać na wydawanie prawdziwych pieniędzy w grze, będziecie mieli prawdziwy raj. Dokupowanie ulepszeń powoduje, że żaden etap nie stanowi dla Wam problemów (a jak widzicie, jest ich ponad 120). Ja osobiście wolę samodzielnie przechodzić etapy, wiedząc, że zrobiłam to tylko z wykorzystaniem własnych umiejętności a nie gotówki.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button