Farm Family – na farmie potrafi być całkiem przyjemnie

Farm Family to kolejna aplikacja, w której gracz będzie musiał się sporo naklikać. Gra z kategorii ukochanej przez wielu ,,dopasuj trzy” nie jest zbytnio popularna, więc postanowiłam przybliżyć Wam jej zasady, abyście mogli się z nimi zapoznać, szczególnie, że 2 godziny temu opisałam Wam grę o nazwie Lost Jawels, która charakteryzuje się podobnymi wymaganiami, co do gracza. Na którą produkcję się skusicie?

Jak już sama nazwa wskazuje, akcja gry toczy się na farmie. Zamiast gwiazdek, czy kul, po każdym etapie, który uda nam się przejść, otrzymujemy zapas wody, jakim podlewamy roślinki. Zależnie od naszego wyniku, zakwitną jeden, dwa, bądź trzy kwiaty.

Zamiast dziwnych klocków, na planszy poustawiane są owocki. Zadaniem gracza jest zebranie tylu owoców, ile twórcy aplikacji zaplanowali na dany level. Początkowo oczywiście nie będzie z tym problemu, gdyż uczymy się grać, jednak z czasem mogą zdarzyć się sytuacje problematyczne, które będą wymagać od nas większego skupienia, bądź rozpoczęcia etapu od nowa.

Jeżeli chodzi o bonusy – tutaj też znajdziecie obiekty, które umożliwią Wam szybsze przejście etapu. Swoimi wynikami możecie dzielić się za pomocą Facebooka – czasem warto jest się z nim połączyć, ze względu na to, że znajomi akurat w tej grze mogą sporo pomóc.

Podsumowując: aplikacja całkiem przyjemna. Szata graficzna zachwyca kolorami, dźwięki nie są męczące. Jako wielka fanka ,,dopasuj 3″, pozostaję jednak przy Candy Crush Saga, czy Jawel Mania :)

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button