Magic Tiles 3 – wirtualna gra na pianinie i gitarze

Magic Tiles 3 to sumulator gry na różnych instrumentach. Jeżeli kojarzycie taką aplikację, jak Smule Magic Piano i macie z nią dobre skojarzenia, na 90% spodoba Wam się również apka z tego wpisu.

W Magic Tiles 3 mamy do czynienia z kilkoma trybami: pianinem, zespołem, oraz gitarą. Nie każdy z nich jest odblokowany od samego początku – niektóre utwory wymagają zdobycia pewnego doświadczenia (np. osiągnięcia 20 poziomu), inne natomiast wydania pewnej ilości kryształów.

Świecidełka zbieramy między innymi za wbijanie kolejnych leveli. Odblokowane dzięki temu piosenki stają się naszą własnością i w każdej chwili możemy do nich powrócić, bijąc własne rekordy i zdobywając oznaczenia.

Sam symulator gry jest bardzo przyjazny graczowi, chociaż mnie osobiście przeszkadza podkład muzyczny, który wybija dźwięki, niezależnie od tego, czy pacniemy w ekran, czy nie. W konsekwencji nie słyszymy praktycznie swojej gry, lecz utwór w wersji, w jakiej powinniśmy go zagrać.

Niemniej jednak Magic Tiles 3 to przyjemny symulator gry na różnych instrumentach, przeznaczonych dla graczy w każdym wieku :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button