Break Free – po tej grze przeprosisz się z komarami

Break Free to gra zręcznościowa z owadami w rolach głównych. Nawet sobie nie wyobrażacie, jak słodkie mogą być muchy i inne robactwo, goszczące w opisywanej aplikacji :)

Cała zabawa polega na tym, by uciekać małą, czarną, owadzią kulką przed wielkim stworem-owadożercą. Nie można dać się złapać, a dodatkowo należy poświęcać cenne, zdobyte chwile na zbieranie porozrzucanych owadów i świecących jaj. Kolekcjonowanie fantów daje możliwość uzyskania specjalnych bonusów.

Akcja gry toczy się we wnętrzu krateru naszpikowanego przeróżnymi przeszkadzajkami. Wszystko dzieje się pod presją czasu i wielkich zębisk naszego wroga. Dla małego owada, nawet najmniejsze gałęzie, czy kamienie, stanowią ogromną barierę. Żeby móc dotrzeć do bezpiecznego miejsca, trzeba najpierw odpowiednio zaplanować swoją podróż, często narażając się na bliskie spotkanie z kłami owadożercy.

Pierwszy tryb rozgrywki to story mode. Charakteryzuje się podziałem na dni i systematycznym wzrostem trudności. To także swego rodzaju samouczek, który świetnie przygotowuje do dalszej zabawy. Żeby móc wziąć udział w zabawie w dwóch pozostałych trybach, należy ukończyć najpierw zadanie z 5, a następnie 15 dnia.

Cała gra prezentuje się fantastycznie i tak też oceniam ją po kilkudziesięciu minutach zabawy :) Idealna nie tylko na chwilę przerwy w szkole, ale także na systematyczne, codziennie zmagania po pracy :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button