Mad Skills Motocross 2 – motocyklowa ścigajka

Jeżeli jesteście fanami dwóch kółek, prawdopodobnie siedzicie już ze swoimi smartfonami w garażach i przygotowujecie sprzęt po zimie. Mam nadzieję, że nie przyszło Wam do głowy jeżdżenie motocyklem podczas zimy, hmm? Jeżeli tęsknicie już za powiewem wiatru na Waszym ciele, proponuję pobrać grę Mad Skills Motocross 2 i zabawić się w małe ściganie.

Aplikacja studia Turborilla to niezbyt skomplikowana gra wyścigowa, w której wcielamy się w postać kierowcy motocykla. Oczywiście na trasie nie jesteśmy sami. Rywalizujemy z najlepszymi z najlepszych. No … może nie od razu ;)

Kierownicy Wam nie zaoferuję, ale mogę zagwarantować, że sterowanie na ekranie może być również całkiem przyjemne. Z lewej strony macie przycisk gazu i hamulca. Z prawej natomiast – balansu. Te drugie z pewnością przydadzą się nie raz podczas skoków z potężnych górek. Chyba nie chcecie wylądować 10 metrów od swojej maszyny?

Zacznijmy od tego, że możemy wybrać między grą w pojedynkę, bądź wyścigiem ze znajomymi za pomocą Facebooka, Twittera, czy Game Center. Załóżmy, że jesteście samotnikami i macie ochotę na trochę prywaty. Włączacie ,,play career” i jedziecie. Kiedy przejdziecie kilka pierwszych etapów, odblokujecie kolejne dwa tryby gry: kontynuacja kariery, oraz time attack.

W pierwszym przypadku za każdy level, który uda Wam się przejść, otrzymujecie odpowiednią ilość flag. W time attack bijecie rekordy innych graczy.

Nie macie innego wyboru – klikacie tryb dla nowicjuszy i uczycie się podstawowych sztuczek. Kiedy przejdziecie wszystkie etapy należące do trybu dla amatorów, odblokowane zostaną kolejne dwa – średnio zaawansowany i ekspert. Do przejścia macie wyjątkowo dużo leveli. Nie są one może graficznie idealne, ale najważniejsze jest to, że sterowanie zostało dobrane w bardzo praktyczny sposób. Jest wygodnie i łatwo możemy zapanować nad maszyną.

Nie powtarzacie żadnej trasy. Każdy kolejny etap charakteryzuje się innym układem topograficznym, dzięki czemu wyścigi nie są nudne. Wasi przeciwnicy wraz z Waszymi rosnącymi umiejętnościami, stają się coraz to mocniejsi.

icon
Mad Skills Motocross 2Turborilla ABGamesBezpłatneDownload

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button