Second Chance Heroes – bardzo dobra gra akcji

Akcja gry toczy się w różnych miejscach. Na początku przyjdzie nam walczyć w czymś w rodzaju biurowca, gdzie z każdej strony jesteśmy atakowani przez wilkołaki, głodne zombie i … hamburgery, które zostały zaprogramowane tak, by zabijać. W Second Chance Heroes nie ma czasu na zastanawianie się nad kolejnym ruchem. Trzeba po prostu użyć swojej wyobraźni.

Podczas odkrywania kolejnych miejsc, będziecie mieć okazję na odblokowywanie różnych postaci. Wśród nich znajdziecie między innymi Abrahama Lincolna. Wszyscy walczą po to, by uratować świat przed inwazją obcych. Rocket City Studios postarało się i wydało świetną grę akcji, w której możemy wybrać zarówno tryb dla jednej osoby, jak i rozgrywkę dla kilku graczy.

Co najbardziej zaciekawiło mnie w produkcji? Przede wszystkim połączenie wielu kategorii gier. Mamy tu do czynienia ze zbieraniem pewnych przedmiotów, które w konsekwencji przydają nam się do stworzenia innego gadżetu, zabijaniem wrogów za pomocą przeróżnych rodzajów broni, zmianą postaci w trakcie walki, używaniem ulepszeń, które ładują się co kilkanaście sekund.

Jeden z bohaterów – mężczyzna – posiada piłę mechaniczną, która dosłownie rozwala przeciwników. Do użycia piły stosujemy gałkę z prawej strony ekranu. Poruszanie się postacią to sprawka lewej gałki. Jak widzicie, obok joisticków znajdują się różne ikonki. Niektóre odpowiadają za bieg bohatera, inne natomiast za użycie specjalnej siły, dzięki której postać przez kilka sekund zatacza koła i wymachuje piłą na wszystkie strony, masakrując każdego, kogo spotka na swojej drodze.

Miejsce, po którym się poruszamy jest bardzo rozległe. Ikonka łapki umożliwi przede wszystkim podnoszenie przedmiotów, ale także otwieranie drzwi. Warto korzystać z piły nie tylko w przypadku ataku na wroga. Rozwalajcie nią przedmioty wewnątrz budynku, a z pewnością znajdziecie coś, co może być Wam przydatne (broń, uzdrowienie, punkty xp).

Rewelacyjna produkcja, która już zachwyciła miliony graczy. Akcja jest płynna. Ciągle się coś dzieje, a postaci, którymi się poruszacie, wskazują Wam istotne kwestie podczas gry. Dostępny jest czat między zawodnikami, oraz inne sposoby komunikowania się.

Item not available.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button