Bubble Poke – gra w bąbelki

Najpopularniejsze gry to zazwyczaj te najprostsze produkcje, które lądują na telefonach naszych sióstr i matek, które to z najnowszą techniką zaznajomione zazwyczaj nie są, a Pou czy na przykład prezentowane właśnie Bubble Poke to kwintesencja rozrywki na smartfonie. Dlatego też gra ta znajduje się pośród najczęściej pobieranych i instalowanych aplikacji z Google Play. Wystarczy spojrzeć na ilość instalacji – od 10 000 000 do 50 000 000.

Przejdźmy jednak do samej aplikacji. Na czym polega rozgrywka? Naszym zadaniem jest rozbijanie zestawów kulek, które znajdują się na danym poziomie. Robimy to po prostu klikając w nie. Żeby nie było zbyt łatwo możemy niszczyć tylko te kulki, które występują w grupach przynajmniej po dwie sąsiadujące ze sobą pionowo lub poziomo. Gramy tak długo aż skończą nam się możliwości ruchów.

bubble1

 bubble2

Gra wyposażona jest w dwa tryby. Pierwszy z nich to klasyczny, w którym to włączamy sobie grę i… no i po prostu gramy bez konkretnego celu. Drugim z nich jest opcja przechodzenia poziomów. 100 wprowadzenia i 100 z grawitacją boczną. Wprowadzenie polega na normalnej rozgrywce, w której to grawitacja działa normalnie i kulki spadają pionowo. Drugi tryb natomiast wprowadza grawitację boczną, w której to kulki przesuwają się jednocześnie w dół i w prawo. Małe utrudnienie. Za każdy poziom otrzymamy do trzech gwiazdek.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button