m.LOTTO – dla tych, co próbują szczęścia w grach losowych

Jeżeli często zdarza Ci się puścić „totka”, a nie masz możliwości śledzenia losowań na żywo, w Twoim telefonie znaleźć się powinna aplikacja m.Lotto, która nie jest żadnym nieoficjalnym programem, a narzędziem wypuszczonym przez sam Totalizator Sportowy.

Aplikacja m.Lotto stworzona została przede wszystkim z myślą o osobach, które chcą na swoim mobilnym urządzeniu sprawdzać wyniki losowań. Nie znajdziecie więc w niej wielu opcji umożliwiających, na przykład, losowe wytypowanie liczb, na co pozwalały niektóre nieoficjalne programy dla miłośników gier liczbowych.

Program od Totalizatora Sportowego wygląda bardzo ładnie i trzeba to przyznać już na samym początku. Dostępny w nim interfejs jest przyjazny dla użytkownika, a losowania przedstawione są w niezwykle czytelny sposób, dzięki czemu nie trzeba zbytnio wpatrywać się w ekran, by „wyhaczyć” interesujące nas wyniki.

Każda gra liczbowa (Lotto, Kaskada, Joker itp.) posiada w aplikacji swój własny ekran. Znaleźć w nim można ostatnio wylosowane liczby, a także – w przypadku dawnego Dużego Lotka – informację o aktualnej kumulacji. Poza tymi podstawowymi opcjami, można skorzystać również z zakładki „Wygrane”. W tym przypadku dostępna jest tabelka z informacjami o tym, ile osób wygrało konkretną sumę pieniędzy.

m.Lotto wyposażono też w archiwum wyników. Jest ono całkiem pokaźne, o czym może świadczyć fakt, iż wyświetla nawet dane z 1999 roku. Warto wspomnieć, że w zakładce tej istnieje możliwość podkreślania wyników konkretnego losowania, co pozwala unikać nam ciągłego szukania w tabeli interesującego nas wiersza.

Dla tych, co poczują nagłą chęć  spróbowania swojego szczęścia przygotowano w programie Mapę Kolektur. Na podstawie naszej aktualnej pozycji, wyświetla ona nam informacje o tym, gdzie w najbliższej okolicy znajdziemy miejsce, w którym możemy puścić kupon.

m.Lotto można pobrać z AppStore i Google Play. Aplikacja jest darmowa.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button