LottoFan – wyniki Lotto na Twojego smartfona

W lotto, czyli najpopularniejszą polską grę liczbową organizowaną przez Totalizator Sportowy, grał pewnie każdy z nas. Najczęściej miało to pewnie miejsce przy okazji jakiejś dużej kumulacji, choć i zdarzały się pewnie nam bardziej spontaniczne kupony. Aplikacja „LottoFan” przygotowana została przede wszystkim z myślą o stałych bywalcach niebiesko-żółtych kolektur, jednak z pewnością zainteresuje również tych, którzy szukają szczęścia w grach losowych jedynie sporadycznie.

„LottoFan” jest narzędziem stworzonym dla wszystkich posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS.

Dzięki tej aplikacji możemy, między innymi, w bardzo łatwy sposób sprawdzić wyniki ostatniego losowania Lotto. Oznacza to tyle, że nie będziesz już musiał nigdy więcej siedzieć przed telewizorem, by dowiedzieć się, czy zostałeś kolejnym polskim milionerem.

Ciekawą funkcją oferowaną przez „LottoFan” jest bez wątpienia przeglądarka archiwum losowań. Dzięki niej będziesz mógł sprawdzić swój stary, znaleziony gdzieś w domu kupon.

Warto dodać, że w aplikacji polskiego autorstwa nie jesteś zmuszony kilka godzin czekać na aktualizację najnowszych wyników losowań. W „LottoFan” wyniki pojawiają się już chwilę po losowaniu, dzięki czemu nie będziesz musiał z niecierpliwieniem czekać na wylosowane w danym dniu liczby.

Pisząc o aplikacji „LottoFan” należy także napisać, że oferuje ona tzw. Lottomat, który losowo wybiera dla nas liczby. Jest to ciekawa propozycja szczególnie dla tych, którzy nie wierzą za bardzo w system chybił-trafił oferowany przez kolektury.

Program autorstwa Leszka Podzimskiego można pobrać zupełnie za darmo z AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button