Charades – kalambury na iOS-a stworzone w Polsce

Nieczęsto mamy okazję informować Was o aplikacjach na iOS-a, które wyprodukowane zostały przez  polskich twórców i mogą stać się wkrótce hitem nie tylko w naszym kraju. Dzisiaj jednak chcieliśmy przedstawić Wam polskie „Charades”, czyli popularne kalambury, które znaleźć można na AppStore i z pewnością powinny zainteresować każdą osobę, która ceni sobie dobrą zabawę w towarzystwie.

Zasady zabawy są proste: zapraszasz znajomych i każdy z Was rysuje na ekranie urządzenia jeden obrazek z wybranym hasłem. Im szybciej rysowane przez Ciebie hasło zostanie odgadnięte, tym więcej punktów będzie należało się zarówno Tobie, jak i Twojemu dobrze zgadującemu przyjacielowi.

Rozgrywka kończy się wraz z osiągnięciem 500 punktów. Co ciekawe, po zabawie można zapisać namalowane przez nas obrazki, a także podzielić się nimi na popularnym serwisie społecznościowym, Facebook.

Bardzo ważną opcją oferowaną przez aplikację „Charades” jest tryb treningu, w którym możemy bez żadnych ograniczeń rysować hasła wymyślane przez program.

Z racji tego, iż „Charades” jest polską produkcją stworzoną przez Appogeum, nie mogło wśród dostępnych w niej języków zabraknąć naszego ojczystego. Poza tym możemy skorzystać z pełni przetłumaczonej wersji angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej oraz niemieckiej.

Aplikacja jest w pełni zoptymalizowana z takimi urządzeniami jak iPhone 4S, iPhone 4, iPad, iPad 2, iPod touch 4 gen, iPhone 3GS i iPod touch 3gen.

Twórcy gry zapewniają przy tym, że z myślą o wszystkich użytkownikach wyświetlacza Retina, każda grafika została przygotowana z największą precyzją, by zapewnić największy możliwy komfort i przyjemność z zabawy, jaką bez wątpienia potrafią dostarczyć kalambury.

W AppStore dostępna jest bezpłatna oraz płatna wersja „Charades”. W tej drugiej usunięto między innymi wyskakujące reklamy, a także dodano automatyczną aktualizację haseł.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button