Loop Drive : Crash Race – jedna zasada: postaraj się nie rozbić…

Loop Drive : Crash Race to gra samochodowa, tudzież – jak kto woli – zręcznościowa, w której plansza podzielona jest na dwie trasy. Jedną poruszamy się my, drugą (przecinającą naszą) – reszta świata. Kraksa jest nieunikniona, jednak tylko najlepsi dadzą radę odroczyć jej zdarzenie o długie minuty!

W Loop Drive trasa jest dość specyficzna. Połączone ze sobą zostały dwa koła, tworząc coś w rodzaju kawałka loga olimpijskiego. Jak widzicie, w dwóch miejscach następuje styk, czy jak kto woli – skrzyżowanie. Lewa strona planszy należy do nas, natomiast prawa do reszty użytkowników ruchu drogowego.

Początkowo poruszamy się czerwonym samochodzikiem. Sterujemy nim, przyciskając gaz lub hamulec (ikonki z prawej i lewej strony ekranu). Naszym celem jest wykonanie jak największej ilości okrążeń, nie powodując przy okazji żadnej stłuczki.

Zderzenia się niestety bardzo często przytrafiają. Co kilka sekund na bocznym torze przybywa pojazdów. Poruszają się one w różne strony z większymi, bądź mniejszymi prędkościami. W końcu pomiędzy nimi jest tak mała odległość, że przejechanie przez mały skrawek drogi staje się katorgą.

Warto wiedzieć, że nie możemy wyzerować kompletnie prędkości. Zwalniamy, ale ciągle si poruszamy. Jedno okrążenie to jedna dodatkowa moneta do kolekcji. Za pewna sumkę złotych pieniążków możemy kupić w sklepie dla gracza inne pojazdy. Wśród nich znajdą się ciężarówki, sportowe bryki, motocykle, ludzie na deskorolkach itp. Ceny zaczynają się od 250.

Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak dobrej zabawy. W Loop Drive można grać przez długi czas, nie nudząc się i pozostając w pełnym skupieniu :) Polecam!

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button