Talking Tom Pool – buduj basen marzeń i graj w wodnego zbijaka

Talking Tom Pool to nowoczesna gra logiczna, która formułą prześciga większość swoich koleżanek. Talking Tom to postać znana z aplikacji mobilnych, w których motywem przewodnim było naśladowanie głosu użytkownika. Talking Tom Pool to coś zupełnie innego.

W grze naszym zadaniem jest odbudowanie pięknego parku wodnego. Żeby tego dokonać, musimy najpierw zebrać określoną ilość kluczy (wirtualnej waluty), które służą do wykupu pojedynczych stref basenowych. Każda strefa ma swoją cenę – w zależności od późniejszego przeznaczenia, wymaga większych, bądź mniejszych nakładów. Inwestycja może się jednak opłacić, bo poprawa zadowolenia użytkowników basenu wpływa na odkrywanie zablokowanych budynków.

Poza częścią strategiczną, w Talking Tom Pool przychodzi nam sprawdzić swoja zręczność w wodnym zbijaku. Przy pomocy niewidzialnej procy, staramy się unicestwić pływające na kołach ratunkowych koty. Może się wydawać, że to nic trudnego, lecz w kolejnych planszach zaczynają pojawiać się skomplikowane przeszkadzajki, które skutecznie utrudniają nam życie :)

Gra jest warta uwagi z całą pewnością. Zachwycą się nią nie tylko uczniowie, ale także dorośli miłośnicy gier mobilnych :)

2.3 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

Back to top button