Line Birds – fruwające ptaszki w labiryncie pełnym niebezpieczeństw

Line Birds to interesująca i bardzo wciągająca gierka o fruwających ptaszkach, które muszę przelecieć drogę pełną niespodziewanych przeszkód i pułapek. Oprócz uroczych ptaszków trzepoczących malutkimi skrzydełkami w fantazyjnych kolorach napotkamy tu również samoloty, przed którymi musimy zwinnie uciekać. Jednak największą przeszkodą na naszej drodze lotu są pionowe pale wystające z góry i dołu planszy. Lekkie muśnięcie tych przeszkód skutkuje jedynie utratą kilku piórek,  jednak mocniejsze zderzenie kończy się śmiercią ptaszyny.

W miarę postępów w grze do odblokowania mamy kolejne ptaszki, które różnią się sposobem lotu oraz swoimi ukrytymi zdolnościami.

Sterowanie ptaszkiem jest banalnie proste… sprowadza się ono bowiem tylko do klikania w prawy dolny róg naszego telefonu.

Oprawa muzyczna w menu wpada bardzo szybko w ucho i wytwarza aurę zadowolenia i relaksu, natomiast trzepoczący odgłos skrzydełek pokazuje nam z jaką siłą w danym momencie nasz ptaszek pomyka po naszej planszy.

Gra posiada 4 poziomy trudności, co pozwala nam na dostosowanie poziomu gry do naszych umiejętności. Im większy poziom tym nasz ptaszek szybciej pokonuje planszę.
Reasumując… Wesoła gierka zarówno dla młodszych jak i starszych na ponure zimowe wieczory.

Gra Line Birds dostępna jest w cenie 0.99$ na systemy: Android, iOS i Windows Phone.

`

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button