Testy na Prawo Jazdy – aplikacja dla przyszłych kierowców

Coraz więcej osób w naszym kraju decyduje się na zdobycie prawa jazdy upoważniającego do kierowania samochodem. Lista kandydatów na kierowców wydłużyła się w tym i w poprzednim roku bardzo znacząco, a wszystko, między innymi, dlatego, że już w 2013 roku czekają nas duże zmiany w przepisach dotyczących egzaminu na kategorię B.

Jeśli więc za kilka dni jedziesz do miejscowego WORD-u powalczyć o dokument albo chodzisz obecnie na kurs i chcesz nieco podszkolić się z teorii, na pewno zainteresuje Cię darmowa aplikacja „Testy na Prawo Jazdy kategorii B”.

„Testy na Prawo Jazdy” to narzędzie, które doceni każda osoba zdająca wkrótce egzamin. Ten nieskomplikowany i prosty w obsłudze program daje nam możliwość rozwiązywania testów obowiązujących obecnie na państwowych egzaminach teoretycznych.

W sumie aplikacja udostępnia nam 524 pytania, podzielone na kilkanaście kategorii. Dzięki temu możemy w bardzo szybki i łatwy sposób zdecydować się na rozwiązywanie pytań ze wszystkich działów naraz, bądź też zrobić sobie powtórkę z pytań z działu, w którym popełnialiśmy największą ilość błędów.

Do dyspozycji mamy tryb nauki bądź egzaminu. Ten pierwszy nie jest na czas i pozwala nam na sprawdzanie odpowiedzi w trakcie rozwiązywania testów.

Jeśli natomiast decydujemy się na kliknięcie opcji egzamin, mamy 25 minut na rozwiązanie dwudziestu losowo wybranych przez telefon pytań z wszystkich działów dostępnych w aplikacji.

Do największych zalet „Testów na Prawo Jazdy” można na pewno zaliczyć również to, że jest to aplikacja bezpłatna, którą można ściągnąć bezpośrednio z Android Marketu.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button