$100 dla każdego, kto pokona Windows’a – ciekawa akcja promocyjna Microsoftu

Obecnie światem multimediów rządzą dwa główne systemy operacyjne: iOS oraz Android. Ostatnie miejsce na podium wydaje się natomiast zajmować Windows Phone. I to właśnie przedstawiciele tego trzeciego systemu przygotowali na targach CES 2012 bardzo ciekawy konkurs, który miał na celu pokazanie, że urządzenia pracujące w WP pracują lepiej i szybciej od ich konkurentów.

Targi CES są niezwykłą okazją dla każdego, kto chce skutecznie wypromować swój sprzęt lub oprogramowanie. Z racji tego, iż do Las Vegas zjechali się niemal wszyscy fani elektronicznych gadżetów i nowości, firma Microsoft postanowiła udowodnić, że jej system operacyjny, Windows Phone, jest szybszy i skuteczniejszy od dwóch największych konkurentów: Androida i iOS-a.

Z tego powodu przygotowano podczas CES konkurs polegający na pojedynku pomiędzy Windows Phone’m a Androidem bądź iOS-em. Wyzwanie mógł przyjąć każdy, a sama zabawa była swego rodzaju wyścigiem, w którym wygrywała osoba potrafiąca za pomocą swojego urządzenia mobilnego szybciej znaleźć  m.in. najbliższej znajdującą się restaurację bądź aktualną prognozę pogody.

Jeśli zwycięzcą została osoba z Androidem albo iOS-em, Microsoft wręczał jej studolarówkę w ramach nagrody. W przypadku gdy natomiast to Windows Phone okazał się szybszy, przegrany musiał przyznać, że „his phone was smoked by Windows Phone”.

Co ciekawe, w zabawie wygrywali zazwyczaj przedstawiciele Microsoftu. Nie obyło się jednak bez wypłat studolarówek, które trafiły do m.in. bardzo szybko wysyłającego sms-a użytkownika Androida.

Na koniec krótka relacja z konkursu:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button