LetsTans Classic – geometryczna łamigłówka

Spieszmy się pobierać przecenione aplikacje, tak szybko drożeją. LetsTans Classic to bardzo fajna łamigłówka, która obecnie została wystawiona w jabłuszkowym sklepie za darmo. Do tej pory trzeba było za nią zapłacić $0,99.

Na czym polega fenomen z pozoru matematycznej aplikacji? Na tym, że wcale nie trzeba znać się na obliczeniach, by móc się świetnie bawić. Wiedzieliście, że za pomocą 7 figur geometrycznych można stworzyć aż 210 różnych obrazków? Sprawdźcie sami jak pójdzie Wam dopasowywanie klocków do wzoru.

lam

Na każdej z 210 plansz dysponujemy identycznym zestawem figur. Wzory widoczne na powyższym obrazku są naszą najważniejszą wskazówką. Musimy w taki sposób poobracać dostępne elementy, by zabudować obiekt w 100%.

Za pomocą pacnięcia w trójkąt, możemy zmienić jego położenie o 90 stopni, a także uzyskać odbicie lustrzane. Zależnie od wprawy i poziomu, zajmowało mi to około minuty. Czasy na zdjęciach są zdecydowanie przesadzone. Rekordowo przyszło mi spędzić na planszy niespełna dwie minuty.

Dolny pasek jest naszym pomocnikiem. Możemy zresetować poziom, naciskając pierwszą ikonkę z lewej strony, uzyskać podpowiedzi (które wcześniej ustalamy w ustawieniach), bądź całkowicie wyjść z levelu, nie resetując go.

kot

Tak naprawdę cały pic polega na tym, by trochę poćwiczyć. Nie jest tak, że im dalszy cyfrowo poziom, tym trudniej. Śmigałam między pierwszym, dziesiątym, a dwieście pierwszym levelem i nie widziałam różnicy w trudności. Myślę, że jest to kwestia przyzwyczajenia.

Jak widać, interfejs programu jest bardzo ładny. Po menu możemy się bez przeszkód poruszać, wybierając dosłownie każdy poziom, na jaki mamy ochotę. Fani gry w ciszy mogą zaznaczyć w ustawieniach opcję bez dźwięku, by móc wysilić mózg do pełnych możliwości.

Dłuższy niż 20 minut pobyt w aplikacji robi się nudny, więc warto do niej zaglądać systematycznie, lecz nie na długo. Kolejna produkcja typowo kibelkowa :) Pobierz grę studia Puzzlium w AppStore, póki jeszcze trwa promocja :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button