Fish Out Of Water! – nowe dzieło twórców Fruit Ninja

Studio Halfbrick, znane wszystkim z Fruit Ninja, wydało w ostatnim czasie grę o nazwie Fish Out Of Water!. W tym wpisie postaram się przedstawić Wam fabułę gry, oraz możliwości. Jest to moim zdaniem szczególnie istotne w sytuacji, gdy produkcja jest płatna. By móc wejść do świata szalonych rybek, trzeba zapłacić w iOS-wskim sklepie $0,99.

Sześć rybek postanowiło oddać się swojej ulubionej zabawie, polegającej na skokach nad taflą wody. Zrobiły sobie swego rodzaju zawody – która skoczy dalej, ta wygrywa. Za pomocą własnych paluszków, będziemy musieli tak wystrzelić rybę, by, niczym kamienie rzucane na wodę, odbijała się od fal.

Podczas gry należy zwraca uwagę na warunki pogodowe. Cała ,,prognoza” jest widoczna na górnym pasku, w prawym rogu. Co kilka godzin pogoda się zmienia, przynosząc bardzo różne zjawiska. Nie zdziwcie się, jeżeli rozpęta się porządna burza, a na ekranie zobaczycie tsunami. Wiatr potrafi wiać naprawdę mocno.

Wybieramy dowolną rybkę i staramy się jak najmocniej ją wyrzucić za pomocą własnego palca. Musimy ustalić taki kąt, by po chwili nasza bohaterka nie znalazła się w wodzie. Najlepiej jest puścić ją mniej więcej w poziomie, z delikatnym pochyleniem. Wtedy będziemy mieć gwarancję, że poleci dalej, niż na kilka metrów.

Jedna rozgrywka opiewa na trzy rzuty różnymi rodzajami ryb. Wyniki są sumowane, bonusy dodawane, a na końcu pojawia się jury, które stawia nam mniej lub bardziej zasłużone wyniki. W skład sędziowski wchodzą kraby i inne, typowo wodne zwierzęta.

Jeżeli chodzi o power-upy, można je znaleźć nad taflą wody. Takie świecące żółte kulki umożliwiają chwilowe przyspieszenie, co objawia się zabawną animacją. Cała produkcja jest kolorowa i śmieszna. Wydaje mi się, że najlepiej sprawdzi się w kibelku podczas posiedzeń. Obecnie dostępna jest tylko na jabłuszkowe urządzenia.

icon
Fish Out Of Water!HalfbrickGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button