Bridge Constructor Medieval – budujemy mosty dla samego króla!

Bridge Constructor Medieval to jedna z płatnych nowości, jaka pojawiła się w poprzednim tygodniu w AppStore, oraz Google Play. W grze przenosimy się do czasów średniowiecznych, gdzie to wcielamy się w postać konstruktora mostów. Jesteśmy podlegli królowi, więc musimy w taki sposób tworzyć swoje budowle, by goście podróżujący do zamku, mogli bezpiecznie dotrzeć do celu.

Produkcja studia Headup Games jest wyjątkowo zaawansowana, przez co umożliwia tworzenie naprawdę okazałych budowli. Materiały dostępne w grze są przeróżne. Możemy więc budować z drewna, betonu, specjalnych lin, oraz wielu innych, by stworzyć dzieło doskonałe.

Materiały do budowy początkowo są nam narzucone. Dopiero z czasem, gdy nasze umiejętności będą dość potężne, będziemy mogli sami decydować o tym, z czego chcemy zbudować most i jego umocnienia (dostępnych jest 5 materiałów).

Jak widać na obrazku wyżej, nieprawidłowo wykonane konstrukcje ulegają zniszczeniu. Nie możemy sobie na to pozwolić, więc zanim oddamy budowlę do użytku, musimy sprawdzić jej wytrzymałość. Kolorystyka drewnianych elementów nie jest przypadkowa. Najbardziej interesuje nam kolor zielony – oznacza 100% bezpieczeństwo danego obiektu.

Jeżeli część mostu się pochyli, bądź zmieni barwę na pomarańczową, bądź brązową, będziemy musieli zastanowić się, czy obiekt udźwignie wszystkie zaprzęgi, jakie zmierzają do zamku. Czymś innym jest piesza przeprawa, a czymś zupełnie innym zaprzęgi konne w ilości 8, czy 10.

Autorzy pomyśleli również o hardkorowych graczach, którym nie wystarczają podstawowe levele. Stworzyli kilka plansz, na których nasz most musi obronić się przed atakami wrogów. W takiej sytuacji, umocnienia będą wyjątkowo ważne.

Cała produkcja podoba mi się niezmiernie. Już pomijając fakt, że bardzo do gustu przypadła mi kategoria, wykonanie aplikacji jest wyśmienite, a oprawa dźwiękowa ściągnięta rodem ze średniowiecznych miasteczek. Polecam wszystkim, którzy nie boją się dużych wyzwań.

Pobierz grę w AppStore (bannej poniżej), bądź w Google Play.

icon
Bridge Constructor MedievalHeadup GmbHGames4,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button