Draw Breaker – pokrzyżuj plany profesorowi Blockowskiemu

Jeżeli szukacie gry, w którą będziecie mogli grać dosłownie godzinami, polecam Wam pobranie, bądź zakup aplikacji o nazwie Draw Breaker. W iOS-owskim sklepie są przeceny – można nabyć produkcję studia Elevate za darmo, natomiast w Google Play trzeba zapłacić niecałe 3,50 zł. Zapytacie, czy warto? Zdecydowanie tak.

Profesor Blockowski postanowił zrobić zamach na świat i spowodować zmianę naszej okrągłej planety na kwadrat. Do tego zatrudnił sztab potworków, które charakteryzują się różnymi umiejętnościami. Za pomocą białej kuli i rysowanej własnoręcznie trampoliny, musimy ocalić świat przed zagładą.

mon

W grze dostępne są trzy tryby: endless, polegający na bezstresowej zabawie, w której do wykorzystania mamy aż 10 żyć, story – klasyczny tryb dla początkujących, oraz bumper – najlepsza propozycja dla dzieci (na dole znajduje się nieznikająca trampolina, dzięki której piłka nigdy nie ucieknie, a co za tym idzie – nie polegniemy na placu walki.

Nasze zadanie polega na rozbijaniu poszczególnych potworków za pomocą kuli. Niektóre ,,padają” już od jednego uderzenia, inne muszą dostać kilka razy, by zniknąć. Dzięki możliwości tworzenia dodatkowej trampoliny, jesteśmy w stanie kierować lotem piłki na każdej płaszczyźnie.

Do zebrania jest 16 różnych postaci. Są one dodawane do kolekcji wraz z postępami w grze. Nie dają jakichś specjalnych możliwości, lecz zdobią naszą wirtualną półkę z trofeami.

mon2

Przez połączenie się z Facebookiem, możemy odblokować dodatkowych kilka plansz, oraz uzyskać ciekawe power-upy. Nie musimy tego oczywiście robić – uwierzcie mi, że zabawa bez łączenia się z portalami społecznościowymi może być również przyjemna :)

Zabawa jest przemiła i prześmieszna. Stworki wydają zabawne odgłosy, dzięki czemu nie nudzi nam się po kilku minutach spędzonych w produkcji. Jeżeli macie iPhony, pobierzcie grę za friko. Posiadacze telefonów z Androidem będą musieli zapłacić niestety kilka złotych.

Pobierz grę w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close