Lego® Duplo® Food – plastikowe jedzienie? Czemu nie!

Ostatnio bardzo narzekałam na grę Circus od Lego Duplo. To był pierwszy raz, kiedy tak zawiodłam się na znanym wydawcy mobilnych gier i plastikowych klocków. Czy w przypadku LEGO® DUPLO® Food będzie podobnie? Na szczęście nie. Jestem pewna, że produkcja zachwyci oczy wielu fanów Lego.

W grze wydanej przez Lego Group dzieci będą mieć okazję na prowadzenie własnego biznesu. To do nich należy decyzja, na produkcję którego przysmaku się zdecydują. Będą to lody, ciastka, a może … burgery?

Oto Wasze miejsce pracy. Każdego dnia otwieracie swój biznes, rozpoczynając od ustawienia krzeseł, wystawienia reklamy, oraz odebrania towaru, jaki dostarcza am firma transportowa. Kolejnym krokiem jest wyłożenie wszystkiego na sklepowe półki. Kiedy jesteśmy gotowi, otwieramy drzwi okienka.

Zanim otworzymy naszą mini-knajpkę, musimy wybrać smakołyki, jakie będziemy sprzedawać. Niezależnie od ich rodzaju, zasady są takie same. Przychodzą do Was klienci, którzy oczekują, że zrobicie dla nich dokładnie to, na co mają ochotę. W dymkach znajdziecie wzór posiłku, jaki należy przygotować. Oczywiście każdy element jedzenia jest zrobiony z klocków!

Klientami są zarówno ludziki Lego, jak i zwierzami – żyrafy, czy zajączki. Wszyscy są traktowani równo i obsługiwani w kolejności przyjścia. Z prawej strony będziecie widzieć tackę, która za każdym razem będzie wypełniała się nowymi składnikami. Kiedy wybierzecie ten, który powinien iść na spód, taca magicznie się opróżnia i napełnia nowymi. Wybieracie zwykle jeden z czterech proponowanych klocków – jest to swego rodzaju utrudnienie, które zmusza do logicznego myślenia.

Po obsłużeniu wszystkich klientów, zamykacie swój biznes. Co robi się na koniec dnia pracy? Sprząta. Bierzecie więc miotłę i czyścicie Lego-podłogę, aby następnie zabrać się za szorowanie blatu. Kiedy wszystko będzie lśniące, możecie zamknąć chatkę i spokojnie położyć się spać. W końcu jutro jest kolejny dzień pracy! ;)

Polecam wszystkim maluchom, które zafascynowane są klockami Lego, a także majsterkowaniem w kuchni. Gra jest prosta i kolorowa. Myślę, że jest odpowiednia dla dzieci od 3 lat.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button