Royal Trouble – uwolnij bohaterów z zamkowych lochów

Należę do tej grupy ludzi, która lubi gry z kategorii hidden object. Wbrew temu, co sądzi nasz redakcyjny kolega, Maks, tego typu produkcje wcale nie są bezsensowne. Będę bronić swej teorii rękami i nogami.

Najlepszym sposobem na jej udowodnienie, będzie przeprowadzenie Was przez Royal Trouble – świetną gierkę, w której zadanie gracza polega na uwolnieniu książęcej pary z zamkowych lochów, w których zamknął ich niegodziwy człowiek. Przemierzajcie więc kolejne plansze i szukajcie przedmiotów, które pomogą Wam w ucieczce. Aplikacja studia G5 Entertainment ma swoją polską wersję językową.

W grze sterujemy dwiema postaciami na zmianę. Najpierw mężczyzną, a później kobietą. Zarówno jedno, jak i drugie zostało uwięzione w lochach zamku. Zrobił to ktoś, kto chce zagrozić królestwu ich ojców. Para wie, że nie ma innego wyjścia, jak spróbować się wydostać na własną rękę.

Gra jest pełna zabawnych wymian słownych między bohaterami. Czy to miłość? Coś mi się wydaje, że tak :) Aby wydostać się z celi, należy poszukać przedmiotów, które przydadzą się do otworzenia drzwi. W przypadku mężczyzny, potrzebne będzie wysadzenie żelaznych bram. Dama świetnie radzi sobie z łamigłówkami, więc sprytnie majstruje przy swoim zamku.

Jak już wspomniałam, w Royal Trouble gramy na zmianę dwoma bohaterami. Za każdym razem mamy pewną misję do wykonania. Skoro udało nam się już wyjść z czterech ścian celi, pozostanie skupić nam się na ucieczce z nieszczęsnej wyspy. Jak to zwykle bywa między niedoszłymi kochankami, muszą pojawić się jakieś problemy.

Otóż panna piękna stwierdziła, że przechytrzy swojego kompana i jako pierwsza wydostanie się z zamku. Jak to się skończyło? Biedna ugrzęzła w windzie pod samym sufitem. Nasz szanowny bohater nie mógł tak po prostu odejść. Duma nie pozwalała mu pozostawić niewiasty samej. I tak oto zaczyna się cała historia…

Wszyscy fani hidden object będą zachwyceni pełną wersją opisywanej aplikacji. Nic, tylko grać. Wciąga, jak odkurzacz – gwarantuję ;) Do grafiki się nie doczepię, do ścieżki dźwiękowej również. Pozostaje mi tylko jak najwyżej ocenić!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button