Throne Wars – to Ty będziesz potęgą!

Waszym zadaniem w Throne Wars będzie zbudowanie prawdziwego imperium. Zbierajcie sojuszników z całego świata i udowodnijcie wszystkim, kto powinien być królem!

Gra o tron to jeden z kinowych hitów ostatnich czasów. Nic dziwnego, że mobilną wersję aplikacji studia flaregames pobrały już miliony graczy. Każdy z nich podkreśla, że Throne Wars to jedna z najbardziej wciągających produkcji, z jakimi przyszło im się zmierzyć. Przygotujcie się na dni, tygodnie, a nawet miesiące świetnej zabawy.

Na początku przygody z opisywaną aplikacją warto skorzystać z samouczka. Dzięki niemu dowiecie się wielu istotnych kwestii dotyczących budowy poszczególnych konstrukcji, oraz wykonywaniu misji, za które otrzymujemy sowite wynagrodzenie.

Misję są przeróżnego rodzaju. Zaczynamy od tego, że w naszym państwie panuje bieda. Mieszkańcy są bezrobotni i bezdomni. Najpierw należy pomóc właśnie im. Zbudowanie domów to pierwszy krok do zjednoczenia się z podwładnymi. Najwyższą część planszy stanowi zamek. Niżej położone są domy mieszkalne, a pod nimi, oddzielone skałami, położone są farmy i budynki obronne.

Wykonujemy misje, za które następnie otrzymujemy złote monety. Za te pieniądze możemy budować kolejne części miasta. Co pewien czas mamy możliwość wykonania dziennych misji. Nie są one początkowo trudne, lecz wymagają poświęcenia im odrobiny czasu.

Jedną z najważniejszych rzeczy w grze, jest pożywienie. Ono właśnie bardzo często stanowi zapłatę za wykonane zlecenie. W każdej chwili możemy sprawdzać questy z prawej strony ekranu. Należy także pamiętać o tym, że dopóki nie ,,odhaczymy” konkretnego zadania, nie otrzymamy za niego pieniędzy. Zaglądajcie więc często do swojej listy.

W grze oczywiście zdobywamy kolejne levele zaawansowania. Są one zagrodą za prawidłowe zarządzanie państwem. Podczas gry z pewnością zauważycie zielone diamenty. Są one bardzo przydatne podczas gry. Przede wszystkim umożliwiają kupowanie przedmiotów, których normalny śmiertelnik nie może nabyć. Poza tym sprawiają, że możemy przyspieszyć budowę nowych konstrukcji, bądź natychmiastowo ulepszać obecne.

Wciągająca, przyjemna i zdecydowanie ,,na czasie” gra strategiczna, w której musicie wykazać się swoją potęgą. To jest w końcu … gra o tron!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button