The Last War – fajna strategia z gratisowym pakietem VIP

The Last War to gra strategiczna autorstwa studia Big Kraken. Dość fajną opcją jest możliwość pobrania gry za darmo z gratisowym pakietem rekrutów. Dla gracza oznacza to mniej więcej tyle, że może przez długi czas ulepszać swoje budowle bez konieczności korzystania z mikropłatności. Jako użytkownicy VIP, mamy okazję na bardzo płynną zabawę.

Gracze nie będą mieć łatwego zadania. Przyjdzie im zmierzyć się z tym, co pozostało po inwazji zombiaków na świat. Kilku ludzi przetrwało i musiało zadbać o kontynuację gatunku. W tym celu stworzono ludzkie klony – wojowników, którzy wykorzystywani są do walki z umarlakami.

W produkcji przyjdzie nam zarówno budować nowe obiekty, ulepszać te już posiadane, a także toczyć zaawansowane walki. Możliwości szkolenia wojowników są bardzo duże. Wybierając głównego dowodzącego warto kierować się poziomem doświadczenia. Ten natomiast jest podnoszony poprzez treningi. Trzeba więc mieć oczy dookoła głowy, by nie zapomnieć o żadnej kwestii.

Wypełnianie questów jest klasyczną formą zarabiania pieniędzy. Jeżeli uda nam się wypełnić wskazane misje, otrzymamy godne wynagrodzenie, za które przykładowo będziemy mogli wytrenować kolejny zespół wojowników.

Arena walki jest poza naszym nadzorem. Wybieramy zawodników, ustawiamy ich w szeregach i czekamy na rozwój akcji. Przychodzi nam również poruszać się załogą po różnych dzielnicach. To do nas należy decyzja o kierunku pochodu ewentualnym podjęciu ataku.

Strategia, jak to strategia – wciąga osoby lubiące tego typu gry. Dość fajną opcją jest wspomniany pakiet VIPowski, który dostajemy na start. Umożliwia rozbudowę bazy do wysokich granic. Bardzo fajna funkcja, za którą normalnie płaci się kilka dolarów :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button