Kultowe Crazy Taxi pojawiło się w Google Play!

taxiMacie ochotę powspominać stare czasy, kiedy to nie było jeszcze gier z super-realistyczną trójwymiarową grafiką? Najwidoczniej studio SEGA czyta w Waszych myślach, gdyż właśnie wczoraj opublikowała w Google Play mobilną wersję kultowej gry Crazy Taxi, która podbijała serca graczy z całego świata pod koniec ubiegłego wieku.

W dniu premiery remake’u Crazy Taxi za grę trzeba zapłacić nieco ponad 20 złotych. To całkiem sporo jak na mobilną produkcję. Czy mimo to warto sięgnąć po pieniądze i zainstalować na swoim sprzęcie odświeżoną wersję bardzo popularnej niegdyś samochodówki? Wydaje mi się, że tak, choć nie spodziewajcie się w najnowszym androidowym dziecku SEGI wielu zmian w porównaniu z tym, co mieliście okazję zobaczyć już kilkanaście lat temu.

W opisywanej produkcji dostajemy do dyspozycji wszystkie klasyczne tryby rozgrywki. Możemy wybrać 3-, 5- bądź 10-minutową zabawę w Arcade Mode lub zdecydować się na Original Mode.  Nie zapomniano też o mini-grach których mamy w sumie 16. Jeżeli więc pod koniec XX wieku albo na początku obecnego spędzaliście nad Crazy Taxi sporo czasu, na pewno jego mobilna wersja sprawi Wam wiele frajdy.

Ludzie z SEGI postanowili w spokoju zostawić także oryginalną ścieżkę dźwiękową ze swojej „taksiarskiej” gry i jej głównych bohaterów. Możemy zatem śmigać po wirtualnych miastach Axelem, B.D. Joe, Gusem bądź Geną, słuchając odgłosów znanych z jednych z pierwszych automatów do gry.

Sterowanie w mobilnym Crazy Taxi odbywa się za pomocą dotykowej konsolki. Jest to wygodne rozwiązane. Czasem wydaje się, że nawet wygodniejsze od akcelerometru, który niekoniecznie zawsze reaguje na nasze przechylenia tak, jak tego byśmy sobie życzyli.

Podsumowując, jeśli macie ochotę na coś w stylu retro i wydanie 20 złotych na coś, co większości ludzi znudziło się już kilka lat temu, z całą pewnością nowa-stara gra od SEGI jest dla Was idealną propozycją.

Crazy Taxi w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button