Ja, Rock! – aplikacja dla miłośników Remigiusza Maciaszka

jarockJeżeli spędzacie w internecie sporo czasu, na pewno kojarzycie Remigiusza Maciaszka, sympatycznego, brodatego YouTubera, który każdego dnia raczy swoich fanów ogromną ilością filmików z różnego rodzaju gier komputerowych i nie tylko. Osobnik znany w sieci pod pseudonimem Rock wydał jakiś czas temu aplikację na urządzenia mobilne z Androidem. Czy warto ją zainstalować? Po przeczytaniu tego wpisu będziecie znali odpowiedź na to pytanie.

Niektórym wydawać by się mogło, że Rock jest konkurencją AppsBloga, tak więc reklamując go na łamach naszej strony, strzelamy sobie samobója. Nic bardziej mylnego. Bloggerzy czy vbloggerzy nie traktują się w żaden sposób jako rywali. Poza tym Remigiusz (Remek? ;)) to już klasyk. Trudno, żeby mniej popularna stacja telewizyjna nie wspominała o TVN-ie czy Polsacie, prawda?

Aplikacja „Ja, Rock!” powstała po to, by każdy, kto lubi oglądać materiały zamieszczane przez Rocka, mógł na bieżąco śledzić jego poczynania w sieci. Dzięki programowi możemy, między innymi, zobaczyć rozpiskę filmików i streamów na cały tydzień, a także wziąć udział w dyskusji na oficjalnym forum YouTubera.

Jak przystało na mobilny produkt stworzony na potrzeby widzów v-blogu, opisywana aplikacja daje nam możliwość uruchomienia jednego z kanałów Rocka. Co bardzo ważne, wszystkie materiały video możemy oglądać z poziomu programu, co jest ogromnym plusem. Jeżeli bowiem dany filmik nam się znudzi, w łatwy sposób możemy wybrać kolejny, a nie musimy najpierw wyłączać YouTube’a, by za chwilę ponownie uruchamiać aplikację.

W owocu pracy Piotra Zientarskiego znalazło się też miejsce na odnośnik do facebookowego profilu Rocka i – rzecz jasna – jego konta na Twitchu, gdzie prawie codziennie możemy oglądać streamy z mniej lub bardziej znanych gier na PC-ty.

Aplikacja „Ja, Rock!” została wykonana bardzo solidnie. Korzystam z niej niemal od samej premiery i jeszcze ani razu mnie nie zawiodła. Myślę, że jeśli kojarzycie Remigiusza Maciaszka, powinniście znaleźć w swoim urządzeniu miejsce na opisywany program. A jeśli nie kojarzycie, obejrzyjcie kilka jego filmików, a dopiero później bierzcie się za instalację! :)

„Ja, Rock!” do pobrania za darmo z Google Play!

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button