Icy Tower 2: Temple Jump

icytowerNowej produkcji od Free Lunch Design nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. To kolejna wersja, a właściwie wariacja dotycząca skakania w górę wieży zwanej od początku lodową.

Tym razem będziemy skakać po świątyni, na której dnie się znaleźliśmy. Przedstawmy jednak zasady osobom, które spotykają się z grą po raz pierwszy. Nasza rola to tak właściwie tylko dostanie się jak najwyżej to możliwe za pomocą skakania po blokach, które znajdują się na naszej drodze ku górze. Poruszając się z lewa na prawo powodujemy wyższe skoki oraz w dokładnie taki sam sposób kierujemy kierunkiem skoku. Platformy rozrzucone są losowo, więc musimy w nie po prostu trafiać. Niektóre z nich się ruszają, a my nie możemy spaść na dół. Im dalej w las – tym platformy są węższe.

Grą sterujemy za pomocą przechylania telefonu w lewo i prawo – dokładnie w tę stronę przemieszczać się będzie nasz bohater. Jest to bardzo proste i intuicyjne.

Okazuje się, że nawet w tak prostej grze jak Icy Tower wcisnąć można osiągnięcia oraz upgrade’y. Podobnie sprawa z poziomami, które zdobywamy. Ulepszenia zdobywamy za pomocą monet, które leżą porozrzucane po mapie.

Icy Tower 2 wygląda naprawdę bardzo przyzwoicie. W grze, w której poruszamy się w dwóch wymiarach zastosowano trójwymiarową grafikę. W tle trójwymiarowe elementy oraz same platformy – podobnie.

Ocena 7/10
Bez szaleństwa, co opisuje cała recenzja.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button