Krwiodawca – bądź świadomym dawcą krwi

Prezentowana dziś aplikacja, naszym zdaniem jest jedną z najważniejszych, jakie powinien posiadać dawca krwi. Jeżeli kiedykolwiek oddawałeś krew, lub masz w planach dokonać tego cudownego czynu – koniecznie zapoznaj się z Krwiodawcą, czyli apką, która jest totalny ,,must have’m” dla takich osób, jak Ty. Ratujmy ludziom życie z głową – dzięki programowi goszczącemu dziś na appsblog.pl będziesz pewien, że robisz wszystko tak, jak należy.

kr

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że nie każdy człowiek może być dawcą krwi. Aby przetestować swoje ciało pod tym kątem, należy wykonać test, który znajduje się w aplikacji – zostanie Ci zadane 10 pytań, na które musisz odpowiedzieć szczerze i rzetelnie. Będziesz pytany między innymi o wiek, wagę, przebyte choroby, tatuaże robione w ostatnim czasie itp. Po zakończeniu pytań, otrzymasz wynik – albo nadajesz się na krwiodawcę, albo nie.

krew

W aplikacji nie zabrakło również miejsca na dziennik ostatnich pobrań – możliwe jest zapisywanie daty, godziny, oraz ilości krwi, jaką oddaliśmy. Dzięki tym informacjom, będziemy wiedzieć kiedy następne pobranie będzie możliwe.

Jeżeli test na krwiodawcę przejdziemy negatywnie, nie warto się martwić. Wystarczy kliknąć przycisk ,,dlaczego” – uzyskamy informacje, z jakiego powodu zostaliśmy ,,odrzuceni”. Często jest to wynik przyjmowanych leków, lub ciąży. W razie pytań, proponujemy zajrzeć do zakładki ,,informacje” – znajdziesz tam: najczęściej zadawane pytania, przed oddaniem krwi, oraz dlaczego warto oddać krew.

Polecamy wszystkim dorosłym użytkownikom jabłuszkowego sprzętu.

Pobierz Krwiodawcę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button