Apple zaprasza na konferencję. Będą kolorowe, tanie iPhone’y?

Firma Apple rozpoczęła rozsyłanie zaproszeń na prezentację nowych urządzeń. Na zaproszeniu aż roi się od kolorów. Wszystko wskazuje więc na to, że plotki dotyczące tanich iPhone’ów 5C z barwnymi obudowami potwierdzą się. Czego jeszcze możemy spodziewać się na prezentacji, która odbędzie się 10 września w kampusie Apple’a w Cupertino.

aple3

O tym, że we wrześniu Apple zaprezentuje kilka nowych urządzeń mówiło się już od dłuższego czasu i był to raczej fakt, a nie plotka. Zupełnie inaczej sprawa ma się ze sprzętem, jaki Tim Cook pokaże za tydzień w Cupertino. Mimo że spekulacji pojawiło się wiele, żadna z informacji nie jest oficjalna, tak więc możemy spodziewać się dosłownie wszystkiego.

Z dotychczasowych informacji, jakie pojawiły się w sieci można wywnioskować, że niemal pewne jest to, że w najbliższy wtorek Apple zaprezentuje światu następcę iPhone’a 5, to jest iPhone’a 5S. Plotki mówią o tym, że telefon pojawi się w kolorze czarnym, srebrnym i… – pierwszy raz w historii jabłuszkowego koncernu – złotym.

5c2

Poza raczej pewnym iPhone’m 5S, 10 września powinniśmy zobaczyć również iPhone’y 5C. Te mają być dostępne w kilku kolorach i charakteryzować się…niską ceną, gdyż będą sprzedawane w plastikowej obudowie.

Na najbliższej konferencji Apple można spodziewać się także prezentacji iOS-a 7. Niektórzy twierdzą, że kolorowy motyw dostępny na zaproszeniu symbolizuje nowy system operacyjny iSprzętu. Jak jest naprawdę? Cóż, przekonamy się już wkrótce ;)

A Wy – czego spodziewacie się 10 września? Plastikowego iPhone’a, Maca Mini?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button