Stupidness 3 – czy jesteś głupkiem?

Kolejna z aplikacji, która pomaga stwierdzić czy jesteśmy idiotami. Jeżeli ktoś skusi się już na jej pobranie, prędzej, czy później otrzyma cudowne miano ,,głupka”. Stupidness 3 ocenia nasz poziom IQ na podstawie odpowiedzi, jakich udzielimy w kolejnych zadaniach. Zadania, jakie twórcy aplikacji przygotowali nie należą do najtrudniejszych, warto więc sprawdzić swoją inteligencję w darmowym programie.

Chcąc przedstawić Wam aplikację w najlepszy sposób, opiszę kilka zadań, w których musimy się wykazać. Oczywiście nie znajdziecie tutaj odpowiedzi :) Nie ma tak łatwo – na miano geniusza trzeba sobie zapracować! Pierwsze pytanie: kto jest krótszy (rzecz jasna w języku angielskim) – na ekranie widzimy niemowlaka, chłopca, dziewczynkę, oraz żółwia. Górny pasek odmierza czas – jeżeli z całym testem nie zmieścimy się w wyznaczonym suwaku, przegrywamy. Kolejne pytanie dotyczy numerów: który numer będzie następny: 2, 4, 6, 8, 10 … chyba nie będziecie mieli problemu z tą zagadką?

Każda następna łamigłówka będzie coraz trudniejsza. Aplikacja nie prezentuje się najgorzej. Problemem może być jedynie język angielski, który nie może zostać zmieniony na polski. Jeżeli więc nie posiadacie umiejętności językowych, nie bawcie się nawet w pobieranie programu, bo już przy pierwszym pytaniu możecie zostać uznani za głupków, a to nie byłoby chyba zbyt miarodajne.

Pobierz Stupidness 3 za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 4/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button