Konsolowiec – interaktywny magazyn o grach video

Czasopisma o grach bogate w recenzje, zdjęcia i artykuły nie należą do najtańszych na rynku prasowym. Wyjątkiem w tym gronie jest magazyn o nazwie Konsolowiec, który pojawił się niedawno w AppStore i reklamowany jest jako pierwszy, polski interaktywny magazyn o grach video. Kupić go można bowiem już za 0,79€, a oferuje blisko 100 stron pełnych treści.

Konsolowiec zadebiutował w AppStore 11 września. Wydawcy czasopisma słusznie zauważyli, że na iPada pobrać można wiele magazynów w wersji elektronicznej, jednak do tej pory nie powstał jeszcze żaden poświęcony tylko i wyłącznie grom. Wydaje się to być nieco dziwne, biorąc pod uwagę, iż właścicielami iTabletów bardzo często są miłośnicy nowoczesnych technologii, którzy wiele swojego wolnego czasu spędzają, grając w gry zarówno na PC-ie, jak i najróżniejszych konsolach.

Pierwszy numer magazynu oferuje czytelnikom blisko 100 stron z artykułami, reportażami, galeriami zdjęć i wieloma innymi multimedialnymi treściami, jakich nie może obejrzeć osoba kupująca tradycyjną gazetę, czyli tę w wersji papierowej. We wrześniowym Konsolowcu zapoznać się można, między innymi, z treścią obszernej relacji z tegorocznej edycji targów Gamescom. W magazynie znajdziecie też dosyć długi tekst o grze Dishonored.

Korzystanie z e-gazety jest niezwykle wygodne. Poza tym, że można zabrać ją dosłownie wszędzie i nie waży tyle, co jej tradycyjny odpowiednik, jest bardzo tania. W informacji prasowej, Tomasz Doktorski, redaktor naczelny Konsolowca, zapowiedział, że nie tylko wrześniowy, lecz także każdy kolejny numer czasopisma oferowany będzie w niezwykle atrakcyjnej cenie 0,79€.

Niestety, póki co nikt nie wspomina o androidowej wersji magazynu o grach. Wydawcy Konsolowca będą chyba jednak musieli rozważyć publikowanie treści też w Google Play. W końcu to Android jest w naszym kraju popularniejszy od iOS-a.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button