Super Penguins – pomóż pingwinom uratować przyjaciół

Znudziło Wam się już popularne Temple Run i szukacie kolejnego endless-runnera, który sprawi, że nie będziecie nudzić się w wolnych chwilach? Jeżeli tak, to z całą pewnością powinniście wypróbować pingwinią produkcję studia Supersolid zatytułowaną Super Penguins.

W Super Penguins gracz ma przed sobą tylko jedno, stosunkowo łatwe, zadanie. Musi on doprowadzić sterowanego przez siebie pingwina tak daleko, jak tylko potrafi. Oczywiście, w trakcie gry należy omijać czyhające na naszego bohatera przeszkody, a także zbierać złote rybki, które – mimo że nie spełniają życzeń – są dosyć ważne.

Gra w produkcję od Supersolid sprawia wiele frajdy, gdyż oferuje ona całkiem bogatą rozgrywkę, jaką ciężko jest znaleźć w innych engless-runnerach. Przede wszystkim w Super Penguins występuje zdecydowanie więcej przeszkód, niż w innych grach tego typu. Poza tradycyjnymi przepaściami musimy tutaj uważać na złe ośmiornice, spadające z nieba sople lodu, a także kamienne ścianki czy skrzynki zrobione z drewna.

Aby rozgrywka w aplikacji nie ograniczała się tylko i wyłącznie do unikania przeszkód i zbierania złotych rybek, postanowiono do plansz dodać także inne pingwiny, które należy ratować. Za wyciągnięcie każdego pingwiniego przyjaciela z opresji otrzymuje się na kilka sekund specjalny bonus, dzięki któremu, na przykład, możemy stać się nieśmiertelni albo zostajemy wystrzeleni za pomocą rakiety na odległe zakątki levelu.

Grafika zastosowana w Super Penguins robi bardzo pozytywne wrażenie już niemal od pierwszego uruchomienia gry. Aplikacja charakteryzuje się też wpadającymi w ucho efektami dźwiękowymi, o których złego słowa z pewnością nie powiedzą nawet bardziej wymagający użytkownicy urządzeń przenośnych.

Czy warto, według nas, zainteresować się tytułem opisywanym w tym wpisie? Zdecydowanie tak. Potrafi on bowiem zająć naprawdę sporo wolnego czasu, a dodatkowo jest do pobrania z Google Play i AppStore zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button