Kolejna aktualizacja Angry Birds Seasons już dostępna

Studio Rovio wczoraj, to jest w środę 7 marca, w godzinach wieczornych sprawiło niespodziankę fanom kultowej już gry Angry Birds. Seria Seasons doczekała się bowiem kolejnej aktualizacji, tym razem złożonej z aż 17 zupełnie nowych i niepowtarzalnych poziomów.

„W końcu nadeszła wiosna. Z tej okazji Angry Birds podróżują do Japonii, by wziąć udział w Festiwalu Kwitnącej Wiśni. Jest to świetny czas na rodzinny wypad za miasta i zorganizowanie pikniku. Plany Wściekłym Ptakom na zjedzenie posiłku w plenerze pokrzyżowały jednak świnie” – taką informację – wraz z aktualizacją do Birds’ów – Rovio umieściło w sklepie internetowym dla użytkowników systemów iOS oraz Android.

Jak zapewne większość z naszych Czytelników się domyśla, najnowsza aktualizacja do najbardziej kultowej gry na smartfony, jest zupełnie inna od pozostałych. Oprawa graficzna poświęcona jest wspomnianemu już Festiwalowi Kwitnącej Wiśni, co oznacza, że „świeża” wersja Angry Birds Seasons jest jeszcze bardziej barwna od ostatnich aktualizacji, które Rovio zamieszczało w Internecie.

Na pochwałę – jak to zwykle bywa w przypadku Wściekłych Ptaków – znów zasługują efekty dźwiękowe zastosowane w kolejnej już odsłonie „Angdy Birds Seasons”. Muzyka oddaje bowiem klimat charakterystyczny dla „Kraju Kwitnącej Wiśni” i sprawia, że nie ma się jej dosyć przez cały czas trwania rozgrywki.

Jeśli chodzi o liczbę nowych poziomów, to w „Angry Birds Seasons: Cherry Blossom Festival” jest ich w sumie 17. Co ciekawe jednak, dwa levele zostały ukryte i nie każdy będzie miał okazję w nie zagrać.

Dla tych, co w chwili obecnej mają dość monotonnego strzelania z procy Wściekłymi Ptakami, mamy dobrą wiadomość: już 22 marca odbędzie się premiera najnowszego produktu firmy Rovio „Angry Birds Space”, który ma zawierać sporą ilość nowości.

Angry Birds Seasons można pobrać z Google Play bądź AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button