Frederic Resurrection of Music – Chopin, jakiego do tej pory nie znaliście

Zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdyby Fryderyk Chopin żył w naszych czasach? Jeżeli tak, to zachęcamy Was do zapoznania się z opisem dość interesującej gry „Frederic Resurrection of Music”, w której naszym zadaniem jest pomóc słynnemu kompozytorowi w walce z tandetną muzyką, jaka zaczyna zalewać świat od początku XXI wieku.

Na początku opisu gry Frederic Resurrection of Music warto wspomnieć o jej fabule. Dla niektórych może się bowiem okazać dość kontrowersyjna, gdyż opowiada o tym, jak znany Europejczykom (a przynajmniej większości) Chopin powraca na Ziemię z zaświatów i za wszelką cenę chce udowodnić nowoczesnym wykonawcom muzycznym, że nie są wiele warci.

Oczywiście, o czym zresztą pisaliśmy już we wstępie, to na graczu spoczywa obowiązek pomocy wybitnemu, polskiemu kompozytorowi, a więc możemy tym samym liczyć na rozrywkę przeznaczoną nie tylko dla fanów muzyki poważnej.

W sumie autorzy opisywanej w tym wpisie produkcji przygotowali zaledwie dziewięć pojedynków muzycznych. Oczywiście nie oznacza to, że Frederic Resurrection of Music jest typową „pięciominutówką”, ale na pewno nie jest to także fakt pozwalający określić twór firmy Forever Entertainment jako rozbudowaną grę zapewniającą nam rozrywkę na długie godziny.

Jeśli chodzi o oprawę graficzną polskiej gry o Chopinie, to bez wątpienia prezentuje się ona bardzo ładnie i powinna spodobać się nawet bardziej wymagającym graczom. Również i do efektów dźwiękowych zastosowanych w polskiej produkcji raczej nie można się w żadnym wypadku „przyczepić”, bo zostały one przygotowane naprawdę solidnie.

Niestety, obecnie aplikacja od Forever Entertainment nie oferuje polskiej wersji językowej. Jest to bez wątpienia spory minus opisywanej produkcji, która została przecież wyprodukowana przez naszych rodaków.

Podsumowując, jeśli szukasz rozrywki na krótszą chwilę, lecz cenisz sobie dzieła stworzone przez Fryderyka Chopina oraz komiksową oprawę graficzną na najwyższym poziomie, Frederic Resurrection of Music jest czymś dla Ciebie czymś idealnym.

Grę można pobrać z AppStore w kilku wersjach: iPhone, iPad (HD) oraz Lite.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button