KitKat Launcher – upodobnij swój system do jego najnowszej wersji!

kitkatlauncherZ każdą nową wydaną wersją systemu Android pojawia się grono zwolenników nowego wyglądu. Zwykle wyglądają one dość świeżo i różnią się od pozostałych z tym że podążają za nowymi trendami w stylistyce. Dla wielu wyglądają po prostu lepiej. To ciekawe, że cały czas coś wygląda „coraz lepiej”. Podobnie jest z Androidem 4.4 Kit Kat.

Dzisiaj prezentujemy kopię launchera na starsze wersje systemu, lecz nie starsze niż 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Okazuje się, że wygląda on naprawdę przyzwoicie i minimalistycznie. Początkowa konfiguracja ogranicza się tylko do domyślnej tapety, jednego pulpitu, ustawionego widżetu wyszukiwania Google i podstawowych ikon takich jak osoby, telefon, sms oraz przeglądarka internetowa.

Na szczęście aplikacja posiada zestaw opcji konfiguracyjnych. Konfigurować możemy tutaj wszystko, co potrzebne. Istnieje także możliwość włączenia Google Now z lewej strony, dokładnie tak jak w Android 4.4. Poza ustawieniami rozmiarów i tego, co wszędzie powinno się znaleźć znajdziemy także styl ikon, lecz jest to jeszcze nowy launcher.

W aplikacji znajdziemy także czcionkę, którą znajdziemy także w najnowszym systemie. Nie zabrakło także wbudowanych tapet, z których niektóre są naprawdę przyzwoite.

Największą zaletą launchera jest jego prędkość. Okazuje się, że słabsze smartfony strasznie doceniają jego lekkość i działają o wiele, wiele sprawniej niż ze swoimi wbudowanymi launcherami, nie wspominając już o innych pobranych z Google Play.

Polecamy!
Ocena 8/10
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button