Yup Yups Play Park – trasformacja – rewelacja

Aplikacja o nazwie Yup Yups Play Park to świetna propozycja dla najmłodszych. W produkcji bowiem chodzi o to, aby zamieniać w różne zabawne postaci głównego bohatera. Ów bohater uwielbia się zmieniać, czego potwierdzeniem są radosne okrzyki, jakie wydaje, kiedy przemienimy go w małpkę, bądź statek.

Cała gra jest osadzona w przyjemnym kolorystycznie klimacie. Nasz główny bohater jest przesłodki i reaguje na dotyk. Kiedy najedziemy na niego palcem, wydaje zabawne dźwięki. Jak już wspomniałam, lubi się zmieniać, dlatego na dolnym pasku widnieje kilkanaście różnych możliwych przeobrażeń. Wystarczy kliknąć którąkolwiek ikonkę, aby podstawowy bohater stał się na przykład śnieżynką, czy samochodem, ciągle pozostając przy swojej ,,twarzy” :) Postaci, które wybierzemy są animowane – nie wygląda to tak, że Yup Yups się zmienia w nieruchomą rzeźbę.

Nowa postać się porusza i jak w przypadku obrazka wyżej – gra na bębenku zrobionym z własnego brzuszka. Oczywiście dodatkowo zagaduje nas, czy śmiesznie gaworzy. Nie ma się do czego przyczepić – aplikacja idealna na dzieci. Każdy malec będzie mógł dotknąć nowego towarzysza i zmieniać go w dowolne kształty. Szczerze polecam, szczególnie, że produkcja jest zupełnie darmowa.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button