Who Is The Killer I – znajdź mordercę

Myśleliście kiedyś o karierze detektywistycznej? Wyobraźcie, że zostajecie zaproszeni do posiadłości barona, okazuje się, że musicie zostać o sześć dni dłużej, niż planowaliście. W tym czasie w budynku dochodzi do makabrycznych zbrodni. Pierwszą ofiarą jest starszy mężczyzna – został znaleziony martwy we własnym łóżku. Macie jedynie 6 dni na znalezienie mordercy. Każdego kolejnego dnia ginie kolejna osoba. Od Was zależy życie innych. Wam zostało powierzone zadanie złapania killera. Podołacie zadaniu powierzonemu Wam w Who Is The Killer I?

Opisywana aplikacja jest zdecydowanie jedną z ciekawszych, jakie przyszło mi testować w tym tygodniu (być może przez zamiłowanie do tematyki gry :). Przede wszystkim otoczka produkcji jest mroczna i straszna. Znajdujemy się w ponurym dworku, w którym dochodzi do kolejnych morderstw. Jesteśmy zaangażowani w całą sprawę na poważnie. Naszym zadaniem jest złapanie przestępcy i aresztowanie go. Nie jest to jednak takie proste. Na śledztwo mamy jedynie 6 dni, w których musimy wysilić umysł. Naszą walutą są szklanki z kawą – kiedy ich zabraknie, nie będziemy mogli pracować – dopadnie nas zwykłe zmęczenie.

Aby spełnić swoje zadanie, musimy rozglądać się dookoła i każdego mieć na uwadze. Wszyscy otaczający nas ludzie mogą być potencjalnymi mordercami. Aby osiągnąć sukces, warto rozmawiać z każdym z współmieszkańców. Tylko w taki sposób podejmiemy trop i będziemy mieć szanse na złapanie tego, kto zasłużył na dożywotnie więzienie. Zdecydowanie polecam.

Pobierz Who Is The Killer za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button