Disco Bees – dopasuj 3 w owadziej wersji

Disco Bees to aplikacja dla fanów gier ,,dopasuj 3″, w których zadaniem gracza (jak wynika z samej konstrukcji nazwy kategorii gry), należy dopasowywanie minimum trzech przedmiotów w tych samych kolorach, bądź kształtach. Zwiększenie ilości zbitych klocków oznacza premię punktową, lub uzyskanie bonusowego obiektu. Jeżeli więc lubicie tego typu aplikacje – pobierajcie Disco Bees bez obaw.

W grze przeważają owady, ale tego można się domyślić już po samej nazwie aplikacji. Może się początkowo wydawać, że Disco Bees to słodka i banalna gierka dla dzieci. Co do pierwszego się zgodzę w stu procentach, do drugiego niekoniecznie. Zabawa w gry typu ,,dopasuj 3″ rozwija zdecydowanie logikę, dlatego warto właśnie takie produkcje oddawać w ręce najmłodszych. Ja, jako osoba dorosła w dalszych etapach miałam problemy w zmieszczeniu się w limicie punktowym :)

W grze widzimy planszę, na której poukładane są różnego rodzaju owady. Zadanie gracza polega na dopasowaniu trzech w takim samym kolorze. Nowością w aplikacji jest to, że możemy zbijać obiekty po skosie, co rzadko zdarza się w przypadku tego rodzaju gierek. Disco Bees urzeka od samego początku szatą graficzną i efektami dźwiękowymi. Jestem na ,,tak”, jeżeli chodzi o przeznaczenie produkcji do używania przez dzieci.

Pobierz Disco Bees za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button