Jump Trail – na ratunek pikselowym kumplom

Lubicie klimaty pikselowych gier zręcznościowych? Jeżeli tak, świetnie się składa, bowiem Jump Trail nawiązuje nie tylko do minecraftowej grafiki, ale przede wszystkim świetnie spisuje się jako zabijacz wolnego czasu :)

Naszym zadaniem w grze jest uratowanie przyjaciół uwięzionych w klatkach. Nasi koledzy – kolorowe, kwadratowe głowy, nie są w stanie samodzielnie się uwolnić. Musimy więc w taki sposób kontrolować bohatera, by umożliwić mu dotarcie do wszystkich więźniów.

Jak zapewne się domyślacie, przeszkód w grze jest cała masa. Zaczynają się od przepaści, a kończą na przeciwnikach, kolcach i tym podobnych dramatach.

W każdym z poziomów mamy do uratowania określoną ilość postaci. Nie musimy zbierać wszystkich by przejść poziom, lecz kolekcjonowanie głów bardzo się opłaca. Dzięki temu możemy zmienić wygląd swojej postaci.

Podczas zabawy z pewnością docenicie wartość checkpointów. Te małe przyjemności zwiększają nasze szanse na awans, a poza tym sprawiają, że gra nie jest monotonna i wiecznie trudna.

Pod względem graficznym tytuł prezentuje się bardzo dobrze. Jeśli macie chęć na fajną zręcznościówkę, szczerze polecam :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button