Fold the World – obok tej gry nie przejdziecie obojętnie!

Akcja gry Fold the World toczy się wewnątrz książki z bajkami dla dzieci. Pomysł i sama realizacja są tak fantastyczne, że brakuje i słów, by opisać emocje, jakie towarzyszyły i w trakcie testowania apki. To trzeba przeżyć! :)

Głównymi bohaterami produkcji są zabawne stworzenia, których szyje przypominają sprężynki. Owe istoty mogą poruszać się jedynie po czerwonych trasach. Plansze do gry składają się z wielu części, które można wyginać w prawo i w lewo, niczym kartki papieru.

Musimy tak dopasowywać dróżki by nie tylko dojść do portalu przenoszącego nas do kolejnego poziomu, ale także byśmy zbierali złote puzzle rozsypane na trasie.

W każdym z poziomów możemy skorzystać z podpowiedzi. Podpowiedź zwykle polega na zaznaczeniu elementu, który powinniśmy zagiąć, by stworzyć drogę dla głównego bohatera.

Zważając na to, że do pokonania są 3 światy a każdy z nich zawiera kilkadziesiąt poziomów, zabawy jest naprawdę dużo. Mimo, że akcja toczy się w bajkowym świecie, dorośli odnajdą się w nim bez problemu. Jeżeli brakuje Wam dobrej produkcji logicznej z fantastyczną oprawą audiowizualną, pobierajcie.

Daję sobie rękę uciąć, że będziecie zachwyceni grą :) Póki co dostępna jest jedynie na urządzenia z jabłuszkiem, lecz mam szczerą nadzieję, że na Androida również wkrótce zagości :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button