Joining Hands 2 – potworki, łączcie się!

Jeśli czujecie nieodpartą potrzebę pomocy jakiejś istocie, gra o nazwie Joining Hands 2 powinna rozwiązać Wasz problem. Pobierzcie zatem opisywaną w tym wpisie grę i postarajcie się złapać za ręce jak największą ilość sympatycznych, zielonych istotek.

Joining Hands 2 jest grą logiczną, której główni bohaterowie to bliżej nieokreślone stworzonka z rączkami. Nasze zadanie w opisywanej produkcji jest stosunkowo proste. Musimy łączyć ze sobą wspomniane istotki w taki sposób, by każda ich ręka była czymś zajęta, czyli mówiąc wprost – by trzymała drugą rękę innego bohatera. Problem w tym, że stworzonka mają różną ilość rączek. Niektóre mają tylko jedną, inne – trzy, co skutecznie utrudnia zrealizowanie celu.

Choć opisywany tytuł wygląda jak gra dla dzieci, jego poziom trudności wcale do najłatwiejszych nie należy. Do przejścia mamy w Joining Hands 2 aż 140 poziomów, co jest na dzisiejsze realia bardzo dobrym wynikiem. W większości plansz występują różne typy przeszkód i stworków, tak więc do osiągnięcia sukcesu nie wystarczy w grze obranie jednej strategii.

Joining Hands 2 wygląda podobnie jak gry typu match-3 z Facebooka. Elementy plansz są przesłodzone do bólu, a oprawa dźwiękowa mogłaby z powodzeniem lecieć w trakcie zabaw przedszkolaków.

Niestety, opisywana produkcja kosztuje prawie 3 dolary. Jeżeli nie przepadacie za grami logicznymi, powinniście zastanowić się nad wydaniem takich pieniędzy. Jest bowiem wiele ciekawszych gier za taką kwotę.

Joining Hands 2 do pobrania za $2,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button