Mikey Hooks – biegaj, skacz i unikaj!

Szukacie gry, która pozwoli Wam zabić nudę, a jednocześnie jesteście miłośnikami gier platformowych, w których gracz musi wykazać się niezwykłą zręcznością, refleksem i pomysłowością? Nie mogliście trawić lepiej. Gra Mikey Hooks na pewno spełni Wasze najśmielsze oczekiwania.

W produkcji o nazwie Mikey Hooks wcielamy się w postać chłopaka ubranego w czerwony t-shirt i niebieskie spodenki, który – nie wiedzieć czemu – dostał się do miejsc, jakie bardzo rzadko odwiedza człowiek. Mowa tu o chociażby dzikiej dżungli czy krainie chmur, gdzie pełno jest różnego rodzaju niebezpieczeństw.

Zadaniem gracza w Mikey Hooks jest jak najszybsze ukończenie danego poziomu. Każdy level to ogromna ilość platform, przepaści, pułapek i – rzecz jasna – czyhających na nasze życie stworków. Warto również wspomnieć, że autorzy gry przygotowali specjalne miejsca, w którym możemy głównym bohaterem przemieszczać się – niczym Tarzan – lianą.

W trakcie naszej przygody zbieramy złote monety. Te są raczej jednak dodatkiem, niż znaczącym elementem. Poza tym nie można zapominać o achievementsach do wykonania, dzięki którym nasze starania w grze nie wydają się być pozbawione sensu.

Pikselowe produkcje są obecnie niezwykle powszechne, lecz myślę, że wśród Was znajdą się tacy, co niezwykle uwielbiają gry w stylu retro. To właśnie przede wszystkim takie osoby nie powinny przechodzić obojętnie obok platformówki z tego wpisu.

Mikey Hooks do pobrania za $1,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button